Fason üretimi, temel anlamda, müşterimizin kendi markası için istemiş olduğu modelin detaylarının alınmasıyla başlayıp istenilen standartlarda belirli aşamalar sonucu ürünün üretilip müşteriye sevk edilmesi ve vitrinlerinde boy göstermesiyle sona eren üretim sürecidir.

Ersey Tekstil kuruluşundan itibaren, yerinde kalite odağıyla tüm üretim süreçlerinde ilk sefer de müşteri beklentilerine uygun doğru üretim yapmaya, her nokta da aynı kaliteyi sağlamak için standartlaştırmaya, talep edilen adetleri zamanında üretmeye, lojistik ve sevkiyatta sistemli hizmet sunmaya, sürekli iyileştirmek ve müşterilerine her zaman en iyi şekilde hizmet sunmayı hedef edinmiştir.

Erkek üst grup üretimi alanında uzmanlaşan Ersey Tekstil, en ileri teknoloji ile donatılmış makine parkuru ve dikim konusunda deneyimli uzman kadrosu ile her türlü dış talebe cevap verebilecek kapasitede entegre bir tesistir.

Üretim tesisimiz kaliteli dikimi, yenilikçi üretim anlayışı ve hızlı ürün teslimatı ile birçok büyük markanın ürünlerini üretmektedir.

Fason üretim süreci şu şekilde ilerlemektedir;

  • üretimi yapılacak olan ürünün belirlenme şekli;

a – Müşterinin elinde hazır bulunan ürünün birebir üretimi yapılması,

b – shoroomumuzdaki özel kolleksiyonlarımızdan seçip istediği modelde üretilmesi,

c – müşterimizin istemiş olduğu kriterlere uygun modelistlerimizin desteği ile oluşturulması,

belirtilen seçenekler üretimi yapılacak olan ürünün aşamalarındandır.

  • Sipariş alınan ürünün üretim öncesi numunesi müşterinin istemiş olduğu kumaş, malzeme ve aksesuar kritiklerine uygun istenen şekilde dikilerek müşteriden üretim onayı alınır.
  • Üretimi onaylanan ürünün üretimi için müşteri ile sözleşme yapılır.
  • Üretime başlanacak olan ürünün tüm malzemeleri;

a – müşterimiz tarafından gönderilir,

b – müşterimiz tarafından belirlenen tedarikçilerden temin edilir,

c – firmamızın çalışmış olduğu tedarikçilerimizden temin edilir,

belirtilen seçenekler sonucu ürünün malzeme tedariği gerçekleştirilir.

  • Ürün malzeme tedarik süreci göz önüne alınarak yapılan gerekli planlamalar sonucu termin süresi müşterilerimizle paylaşılır.
  • Alınan siparişin tüm malzemeleri tedarik edildikten sonra planlaması yapılarak müşteri tarafından verilen kumaş birimine ve istenilen adete uygun olarak ürün kesimi yapılır.
  • Kesim sonrası çıkan adet ve birim metrajlar müşteri ile paylaşılarak ödemenin %25’i talep edilir.
  • Ürünün üretim durumu bilgisi firmamızca her aşamada müşteriyle paylaşılır.
  • Kesilmiş olan ürünler dikimhane bölümünde müşterinin istemiş olduğu standartlarda üretilerek kalite kontrol sunucu depo bölümüne alındıktan sonra poşetlenir ve üretim süreci sonlanır.
  • Kalan ödemenin %75 kısmı tahsil edilerek yükleme şekli müşterimizin istemiş olduğu standartlarda paketlenerek gönderilir.

Ersey Tekstil, her zaman müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi, kalitesinden asla taviz vermemeyi, istenilen detaylara göre üretim yapmayı, talep edilen fiyat aralığında istenilen standartlarda hizmet sunmayı, siparişlerin tam zamanında müşterilere gönderilmesini sağlamayı, kendini yenilemesini ve onlara her anlamda gerekli tüm desteğini vermeyi hedef edinmiş olan üretim fabrikamız ulusal ve uluslararası markalara hizmet etmeye devam etmektedir.

Ayrıca müşterilerimizin talep ettiği erkek giyim üzerine diğer tüm ürünleri tedarik edebiliriz.

                                     Fason üretimi ile ilgili tüm sorularınız için;

    mail atabilir, ( info@erseytekstil.com ) veya İletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.