Ersey Tekstil bünyesinde tasarım bölümü mevcut olup her sezon yenilenen model, kumaş, aksesuar alternatifleri ile koleksiyonlar yapmaktadır. Bu koleksiyonlar tüm müşterilerimize göre değişiklik göstermekte olup Asya, Afrika, Avrupa, Amerika ve Türkiye’deki ürün çeşitliliğine göre hizmet sunmaktadır. Dolayısı ile tasarım departmanımız müşterilerimizden gelen her türlü talepleri geliştirmeye yardımcı olabilmektedir. Böylelikle hem müşterilerimizin kendilerine ait koleksiyonlarını üretiyoruz hem de kendi koleksiyonlarımızdan müşterilerimizi destekliyoruz.

Showroomumuz tasarımcılarınıza ilham verecek ve hayal güçlerini gerçeğe dönüştürecek çok çeşitli kumaş, desen, tasarım ve aksesuarlarla doludur. Tasarım çalışmalarımızı güçlendiriyor ve güncelliyoruz. Uluslararası fuarları takip ediyor, kumaş ve teknoloji alanındaki gelişmeleri sürekli izliyoruz. Yeni model çalışmaları yaparak sizin için sürekli olarak zengin bir tasarım kütüphanesi oluşturuyoruz.

Ersey Tekstil, tasarımdan kesime, üretimden kalite kontrole kadar üretimin her aşamasında tam hizmet sağlamakla beraber dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarının geliştirilmesi sürecinde önemli bir rol almaktadır.