Ersey Tekstil İstanbul’da kurulduğu yıldan itibaren erkek giyim üretimi üzerine Mont, Kaban, Ceket ve Palto üretimi yapmaktadır. Üretim tesisimiz kaliteli dikimi, yenilikçi üretim anlayışı ve hızlı ürün teslimatı ile birçok büyük markanın ürünlerini üretmektedir. Uluslararası kalite standartlarına sahip üretim tesisimizde ilk önce çalıştığımız insan kaynağımıza ve en önemli zenginliğimiz olduğuna inandığımız kaliteye önem veriyoruz. Mont, Kaban, Ceket ve Palto Üretim Tesisi olarak, çağın ileri teknolojisiyle donatılmış 750 m2’lik üretim alanı ve 450 m2 idari alanı ile kalite yönetimi konusunda eğitimli personeli ile Türk Hazır Giyim sektörünün öncü erkek ürünleri üretim fabrikasından biri olma yolunda emin adımlar ile ilerlemeye devam etmektedir.

Ersey Tekstil olarak;

Başarının ve kalıcılığın tek koşulu “Çalışmak” prensibi ile çıktığımız bu yolda, başarımızı “Daha çok kazanmak değil, en iyiye ulaşmak” için gösterdiğimiz çabaya borçluyuz.

Kısa süreli geçmişine rağmen erkek üst grup üretimi alanında uzmanlaşan Ersey Tekstil, en ileri teknoloji ile donatılmış makine parkuru ve dikim konusunda deneyimli uzman kadrosu ile her türlü dış talebe cevap verebilecek kapasitede entegre bir tesistir.

Müşterilerine erkek giyim ürünleri üretimi konusunda gerekli tüm hizmeti verebilmektedir.

Ersey Tekstil, üretim tesisinde üretilen Mont, Kaban, Ceket ve Palto ürünleri; Asya’nın, Afrika’nın, Amerika’nın, Avrupa’nın ve Türkiye’nin seçkin markalarının vitrinlerinde boy göstermektedir.