Tasarım

Ersey Tekstil bünyesinde tasarım bölümü mevcut olup her sezon yenilenen model, kumaş, aksesuar alternatifleri ile koleksiyonlar yapmaktadır.

Moda

Ersey Tekstil, müşteri ihtiyaçlarını iyi gözlemleyebilen, moda trendlerini ve yeniliklerini takip eden, markaların tarzını yansıtan ürünleri müşterilerin beğenisine sunmaktadır.

Kolleksiyon

Ersey Tekstil, üretimin her aşamasında tam hizmet sağlamakla beraber dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarının geliştirilmesi sürecinde önemli bir rol almaktadır.

Planlama

Ersey Tekstil müşterilerimizin işletmedeki temsilcisi olarak, yüksek kalitede üretilip ve istenilen zamanda müşteriye ulaşmasını sağlamak için gerekli tüm operasyonları yönetmektedir.

Kumaş Kontrol

Ersey Tekstil'de tüm kumaşlar, kalite standartları doğrultusunda dokuma hataları, en, metraj ve renk farkı açısından kumaş kontrol makinesinde kontrol edilir.

Aksesuar Kontrol

Ersey Tekstil'de üretimde kullanılan tüm aksesuarlar, kalite kontrol bölümü tarafından kontrol edilerek gereken kalite standartlarına uygun olarak tedarik edilir.

Modelhane

Ersey Tekstil model ve kalıp çıkarma konusunda bilgisayar destekli teknolojisi ile günün modasını yakından takipederek müşterilerinin tüm isteklerine hizmet vermektedir.

Kesimhane

Ersey Tekstil ince el işçiliği ile gerekli rapor farklarına dikkat ederek parçalar arasındaki uyumu en iyi şekilde sağlayan çalışma yöntemleri ile yüksek kalitede kesim gerçekleştirmektedirler.

Dikimhane

Ersey Tekstil, mont, kaban, ceket ve palto alanında uzmanlaşan firmamız deneyimli kadrosu ve yüksek kalite bilinci ile her türlü iç ve dış talebe cevap verebilecek entegre tesistir.

Son Ütü

Ersey Tekstil son ütü aşamasında, kaliteyi doğrudan etkileyen Ütüleme/Presleme aşaması ile kalite kontrollerini yaparak üretim sürecini sevk edilebilir hale getirir.

Kalite Kontol

Ersey Tekstil, ürünlerin, istenilen özelliklere uygunluğunu, dikişlerinin düzgünlüğünü ve üretim boyunca iş emirlerini referans alarak standartlara uygun kontrolleri yapmaktadır.

Lojistik Sevkiyat

Ersey Tekstil’de üretilen ürünlerin tamamlanması, paketlenerek ambalajlanması, etiketlenmesi, taşınması ve dağıtımı standartlara uygun olarak yapılmaktadır.