Planlama departmanımız; müşterilerimizin işletmedeki temsilcisi olarak, onlar adına tüm istenen talepleri organize ederek, siparişlerin doğru alınarak, yüksek kalitede üretilip ve istenilen zamanda müşteriye ulaşmasını sağlamak için gerekli tüm operasyonları yönetmektedir.

Müşterinin siparişleri üzerine, istek ve talepleri doğrultusunda hazırlanan 2 adet numunenin üretim öncesinde hem müşteride hem kendi bünyemizde olması gerekir. Üretim onayı alınan siparişlerin planlama süreci başladıktan sonra istenen tüm malzemeler stok kontrolü yapılarak tedariğinin organizasyonu yapıldıktan sonra sipariş verilir. Üretim tesisindeki planlamaları yapılarak ve süreci takip ederek üretime hazır hale getirilebilmesi için gerekli tüm çalışmaları yerine getirir.

Üretim Planlama ekibimiz üretim onayı alınan siparişin çiziminden kesimine, kullanılacak aksesuarından kumaşına, istenilen detaylara göre dikiminden ütüsüne, kalite kontrol ve sevkiyatına yönlendirme yaparak tüm birimler ile koordinasyonlu çalışarak üretim kapasitesini doğru planlayarak işletmenin en kalitede ve verimlilikte çalışmasını sağlamaktadır.