Ersey Tekstil, mont, kaban, ceket ve palto alanında uzmanlaşan firmamız üretim tecrübesi, deneyimli kadrosu ve yüksek kalite bilinci ile müşterilerinin tüm taleplerini titizlikle ele alarak her türlü iç ve dış talebe cevap verebilecek entegre tesistir.

Üretim sürecinde her aşamayı düzenli takip edebilmekte ve böylece olası hataların önüne geçebilmektedir. Bölümler arası tüm bilgiler gelişmiş bilgi-işlem sistemleri aracılığıyla kontrol edilmektedir. Üretimde sıfır hata bilinci ile yetiştirdiği deneyimli kadrosu her türlü model değişikliğine adapte olabilecek esnekliğe sahip olan üretim bandı toplam talebi karşılayacak üretim kapasitesine sahiptir.

Günümüzde büyük firmalar üretim kapasitelerini düşürürken, Ersey Tekstil girişken bir politika ile üretim birimlerini artırarak bölge ve ülke ekonomisine katkılarını artırmaya devam etmektedir. Ersey Tekstil üretim fabrikasında, yerli ve yabancı müşteri gruplarına hizmet veren üretim bandı bulunmaktadır.

Dikimhane birimimiz sahip olduğu güçlü makine parkuru, dikim ve pres bölümleri, sağlık ve güvenlik koşulları yönünden uygun modern üretim tesisi, periyodik personel eğitimleri ile yüksek üretim kalitesini standart hale getirmiş örnek gösterilen bir üretim tesisidir. Dikimhane Sürecinde kalite kontrol faaliyetleri süreç boyunca her adımda yürütülmektedir.

Kalite kontrol bölümü tarafından, üretim boyunca iş emirlerini referans alarak standartları doğrultusunda yapılan ara kontrol ve inspectionlar ile üretim kalitesi güvence altına alınmaktadır.