Tekstil sektörü müşteri memnuniyetini sağlamak için istenilen ürünü detaylarından, talep ettiği adetten ve istemiş olduğu kaliteden ödün vermeden zamanında teslim etmeyi gerektirir. İşletmeler faaliyetlerini gerçekleştirebilmeleri için pek çok iç ve dış faktörlerin üstesinden gelmelidir. Pazardaki yüksek rekabet, teslimatları kısa sürede yaparken, kaliteyi ve maliyetleri de sıkı kontrol altında tutmayı gerektirir. Özellikle de üst grup sektörü konusunda daha hassas süreçler ön plana çıkabilmektedir.

Ersey Tekstil kuruluşundan itibaren, yerinde kalite odağıyla tüm üretim süreçlerinde ilk sefer de müşteri beklentilerine uygun doğru üretim yapmaya, her nokta da aynı kaliteyi sağlamak için standartlaştırmaya, talep edilen adetleri zamanında üretmeye, lojistik ve sevkiyatta sistemli hizmet sunmaya, sürekli iyileştirmek ve süreçler arası akışı değerlendirebilmek için veri analizlerine önem vermektedir.

Bu noktada Ersey Tekstil, her zaman müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeye dikkat eder. Kaliteli üretimden asla taviz vermez. İstenilen detaylara göre üretim yapar. Talep edilen fiyat aralığında istenilen standartta hizmet sunar. Siparişlerin tam zamanında müşterilere gönderilmesi sağlar. Müşterilerinin aldığı hizmetten memnun olmasını ister. Müşteri beklentilerinin karşılanması için gerekli çalışmalar yapar. Müşterilerin olumlu olumsuz dönüşlerini aktardığında ekipçe değerlendirir. İstenilen talebi karşılar. Bu çerçevede kendini yeniler. Her geçen gün daha iyi hizmet sunar. Müşteriyle her zaman ve her koşulda ilgilenir, sorularını cevaplar ve anlık 7/24 iletişim sağlar.

Müşterilerine %100 en iyi hizmeti sunmayı hedef edinmiş olan Ersey Tekstil ulusal ve uluslararası markalara hizmet etmeye devam etmektedir.